Zapraszamy do udziału w VI edycji konkursu "Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa"

KSS papier firmowy stopka2018 cz2

 Drodzy mieszkańcy wsi, liderzy, sołtysi, samorządowcy z terenu województwa wielkopolskiego 

serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w VI edycji konkursu pn. „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”, skierowanego do sołectw z terenu województwa wielkopolskiego. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przy współpracy z Samorządem Województwa Wielkopolskiego. 
Celem konkursu jest promowanie najlepszych i najciekawszych projektów finansowanych w ramach funduszu sołeckiego oraz identyfikacja najbardziej aktywnych mieszkańców terenów wiejskich, którzy pracują na rzecz społeczności lokalnej. Pragniemy dostrzegać i docenić tych, którzy są aktywni, mają pomysły i chcą się nimi dzielić. 
Ocenie podlegają dwie kategorie: 
I. Najciekawszy projekt sfinansowany ze środków funduszu sołeckiego. 
II. Najaktywniejszy mieszkaniec wsi.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest prawidłowe i terminowe złożenie formularza zgłoszeniowego w biurze Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów, ul. Zofii Urbanowskiej 8, 62-500 Konin. 
Ostateczny termin przyjmowania formularzy upływa w dniu 30 maja 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego).
Dokumenty konkursowe dostępne są na stronach internetowych: 
www.funduszesoleckie.eu
www.kss.org.pl
Dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają pracownicy Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów:
Joanna Kukulska, tel. 797 901 115, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grażyna Sędziak, tel. 797 901 112, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi w dniu 1 lipca 2018 r. w Licheniu, podczas konferencji „Wiejska Polska”. 
Zgłoszone inicjatywy zostaną zaprezentowane na naszym serwisie www.funduszesoleckie.eu
Załączniki:

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze wsparcia KSOW, zachęcając jednocześnie do  zarejestrowania się jako Partner KSOW. Więcej informacji na portalu internetowym http://ksow.pl

Strona internetowa Komisji Europejskiej dotyczącej EFRROW: