Od dziś możecie wspierać Fundusz Stypendialny robiąc zakupy w Internecie

Od dziś możecie wspierać Fundusz Stypendialny robiąc zakupy w Internecie

Towarzystwo Samorządowe przyłączyło się do inicjatywy https://fanimani.pl Dzięki  temu można w łatwy sposób, nic nie tracąc, wesprzeć Fundusz Stypendialny . Pomoc finansowa dla organizacji pozarządowych kojarzy się zazwyczaj z przekazywaniem 1% z podatku, wysyłaniem SMS-ów, zbiórek pieniężnych itp… tymczasem teraz możemy pomóc robiąc zakupy.

logo fani

W dodatku nie będziemy musieli zapłacić ani grosza więcej, niż gdybyśmy nie pomagali. To dla niektórych wielka zaleta. Serwis FaniMani.pl jest czymś w rodzaju pośrednika pomiędzy kupującymi a całą rzeszą sklepów internetowych, będących partnerami projektu. Z listy współpracujących wystarczy wybrać Towarzystwo Samorządowe oraz interesujący nas sklep, a następnie zostajemy przekierowani na jego stronę. Tam dokonujemy zakupów i voila – gotowe! System zapamiętał, że przekierowanie nastąpiło z serwisu FaniMani.pl, a więc określony procent wartości naszych zakupów zostanie przekazany na TS. A mogą być to niemałe kwoty, ponieważ niektórzy partnerzy przekazują aż do 6% wartości zakupów. To naprawdę dużo.
Wśród partnerów serwisu znajdziemy sklepy, z których korzystamy nader często, by wymienić chociażby Empik, księgarnie Matras, sieć Merlin.pl, technologiczne markety Saturn, MediaMarkt i MediaExpert, sklepy Vobis, Sferis, Komputronik, sieci Play i Orange, biura podróży, linie lotnicze, Microsoft, perfumerie, sklepy z biżuterią, wyposażeniem wnętrz, a nawet market spożywczy Auchan oraz sklep zoologiczny ZooPlus i wiele innych. Jest w czym wybierać, a więc pomaganie z FaniMani.pl naprawdę nie jest trudne!